הצגות

הצגת יחיד "MR "J

מופע ליצנות פיוטי, המספר על איש אחד "MR "J שאיחר להצגה ומוצא את עצמו על במת התיאטרון, כמו חלום שמתגשם הוא מעלה פנטזיות ומשחק מול ועם קהל, במהלך המופע הוא מצליח להסתבך בכל דבר אפשרי וכל זאת בעודו ממתין שהמופע האמיתי יתחיל.

ג'רום משלב רגעים קסומים ורגעים מרגשים הוא שר, מאלתר קסמים ויוצר קסם אנושי, המשלב כישלון והצלחה ומביא את הקהל לצחוק ולבכות גם יחד. ג'רום נולד בצרפת, הגיע לארץ בגיל 8 ותמיד היה הילד שבחבורה. את אומנות הליצנות התחיל לגלות לאחר שירותו הצבאי. למד בבית הספר הלאומי JAQUES LECOQ התמחות בליצנות LE SAMOVAR פיליפ גוליה ועוד. ג'רום מראשוני הליצנים הרפואיים בארץ-וממקימי פרויקט "רופא חלום" בבתי חולים בארץ. ג'רום : "בשבילי אומנות הליצנות זה דרך חיים, זה להיות חשוף לרגשות שלך ולרגעים אינטימי שאתה חווה להיות בהם ולחלוק אותם עם הקהל, אני מביא במופע חלק גדול מחיי רגעים שחלמתי להיות בהם וחלקים שאולי רציתי להיות. הרגש מוביל אותי לקהל היקר וכך אני מצליח לפתוח לעצמי דלתות חדשות על הבמה וליצור רגעי אהבה. כל זאת בתיבול חריף של הנאה שטות וצחוק".

מאושר סל תרבות ארצי.

אורך מופע 45 דק'.

לצפייה במכתבי המלצה לחץ לחץ כאן

קרקס בראפ

מופע קרקס המשלב את אומנויות הקרקס בתחומים שונים ומגוונים: להטוטנות (עד קצה גבול היכולת) אקרובלנס, אקרובאטיקה ליצנות מודרנית, סולם חופשי וכמובן צחוק כיף והנאה בשילוב שני ראפרים המגיעים למקום ומתפעלים מהקהל הקיים. יש במופע מוזיקת ראפ ריקודים פעלולים וקשר מיוחד עם הקהל. אנחנו מרגישים שטותניקים וסוחפים אתכם למקום כיף, מרתק וגם .... מתאים לכל המשפחה. ביצוע ג'רום וניר, מתאים לחוץ ופנים.

אורך מופע כ- 40 דק'.